Вініри. Порцелянові вініри

Що таке «Вініри»?

Керамічні вініри - представники високих технологій в стоматології, при їх виготовленні використовуються найсучасніші техніка та матеріали.

Суть методу така: на попередньо оброблений зуб накладаються найтонші порцелянові пластинки (їх товщина від 0.3 до 0.5 міліметра), які потім закріплюються надміцним цементом. Це дозволяє мати прекрасний косметичний ефект: вінір здатний надати зубу ідеальну форму, а використання цементів різних відтінків - необхідний колір.

Як відбувається установка вінірів?

Для початку необхідно отримати консультацію стоматолога, який вирішить, чи є використання вінірів у вашому випадку оптимальним. Процес виготовлення і установки вініра займає близько одного тижня. Протягом цього часу ви маєте двічі відвідати стоматолога - перший раз для обробки зубів і зняття відбитка, і другий раз - власне для установки вініра.

Процес виготовлення вініра в лабораторії займає близько одного тижня, тому на цей період вам і вашому стоматологу необхідно вирішити, чи встановлювати на зуб тимчасові вініри. І в цьому випадку думки фахівців неоднозначні - тимчасові вініри можуть легко ламатися або зісковзувати з зуба, тому ряд стоматологів їх не встановлюють. Це питання має вирішуватися в кожному випадку індивідуально. У ряді випадків установка тимчасових вінірів оплачується окремо. Якщо тимчасовий вінір не встановлено, то на час виготовлення постійного вам доведеться відчувати легкий дискомфорт через жорсткості обробленого зуба. Необхідно уникати холодного і гарячого - оскільки на цей час зуб буде підвищено чутливий. На цьому ваш перший візит до стоматолога закінчується.

Після того як постійний вінір виготовлений в лабораторії, він повинен бути закріплений на підготовленому зубові. Перед установкою вініра стоматолог здійснює остаточну його підгонку до поверхні зуба. Деякі незначні похибки можуть бути усунені і після установки вініра на зуб.

Стоматологія "7 зірок". Черкаси © 2018