Протезування зубів

Чи варто ще раз говорити про труднощі життя за відсутності зубів? Навіть якщо відсутній всього один зуб, цей факт відразу викликає певний дискомфорт. Це і проблеми при жуванні, розмові, а якщо відсутній передній зуб, то і посміхатися ніяково.

Чим ще загрожує відсутність зубів?

Така проблема може призводити до зсувів зубів, порушення їх змикання і зміни прикусу. Всі ці фактори сприяють розвитку захворювань щелепи, розвитку карієсу і виникнення захворювань ясен. З цим можуть бути пов'язані часті головні болі та болі на обличчі.

Протезування зубів дає можливість відновити видалені чи втрачені в результаті хвороби або травми зуби. Сучасні технології протезування зубів дозволяють швидко і точно підібрати необхідний розмір, форму і колір нових зубів для досягнення високого косметичного ефекту.

Зубне протезування буває знімним і незнімним. Назви говорять самі за себе - знімні зубні протези можна виймати з порожнини рота, незнімні - встановлюються для постійного носіння.

Сучасні знімні протези докорінно відрізняються від старих знімних протезів наших бабусь і дідусів. Відмінності сучасних протезів - в нових міцних, гнучких і безпечних матеріалах і високих технологіях, що дозволяють з високою точністю виготовити протез, який підходить вам на 100%.

Знімні зубні протези використовуються при повній або частковій втраті зубів. В останньому випадку це особливо стосується втрати жувальних зубів або навіть в разі втрати одного жувального зуба.

Незнімні зубні протези - це різні варіанти конструкцій, що складаються з одного або декількох штучних зубів, що заміщають відсутні зуби і прикріплених до сусідніх природніх зубів за допомогою різних фіксуючих елементів (коронок, вкладок, замків).

Стоматологія "7 зірок". Черкаси © 2018