Захворювання пародонту

На Землі немає жодного місця, не заселеного бактеріями. Це також стосується слизових оболонок і шкіри людини. У роті місцем існування бактерій є поверхня слизових оболонок, твердих тканин зубів і зубоясневого з'єднання.

У порожнині рота виявлено більш, ніж 350 штамів бактерій.

До першого прорізування зубів середовище порожнини рота колонізоване бактеріями, які добре зафіксувалися на слизовій оболонці. Бактерії, патогенні для зубів, розвиваються у великому відсотку випадків після прорізування перших молочних зубів. Передача патогенних бактерій, які викликають карієс і хвороби пародонту, зазвичай відбувається у вузькому сімейному колі - перш за все від батьків дитині через безпосередній контакт або їжу. На відміну від агресивних карієсогенних бактерій, пародонтогенні бактерії в молодому віці тривалий час не проявляють себе. Патологія починає розвиватися пізніше, коли людина дорослішає і відбуваються зміни в імунній системі, які, можливо, визначаються спадковими факторами.

Тому своєчасне лікування карієсу і пародонтиту, дотримання гігієни порожнини рота знижують наявність патогенних бактерій в роті батьків і передачу їх дитині. Передача особливо агресивних варіантів Streptococcus mutans дітям призводить до множинного карієсу.

 

Мікроорганізми, що утворюють біоплівки в порожнині рота, викликають 65% інфекційних захворювань в людському організмі. Зокрема, запалення середнього вуха, бактеріальний простатит, бактеріальні жіночі інфекції, бактеріальний ендокардит та ін. Інфекція з біоплівки відрізняється тим, що ураження є хронічним і клінічні прояви хвороби з'являються зазвичай через деякий час після бактеріальної колонізації.

 

Як уже згадувалося вище, в порожнині рота патогенні бактерії у вигляді бактеріальних біоплівок можуть розташовуватися на всіх ділянках (на язиці, щоках, слизовій оболонці). Але найбільше їх концентрується в нальоті, розташованому як на поверхні зубів, так і в пародонтальних кишенях. За рахунок мінералізації біоплівки розвивається зубний камінь. І весь цей комплекс складних біологічних процесів призводить до захворювань пародонту, що супроводжуються такими характерними проявами, як кровоточивість ясен, почервоніння і збільшення їх в обсязі, біль в яснах, рухливість зубів, утворення щілин між зубами, неприємний запах з рота і в задавнених випадках - втрата зубів.

 

Зуби - візитна картка людини. Як би стильно ми не були одягнені, не стежили за своєю зовнішністю, все ж головним чинником нашого успіху в суспільстві є наше здоров'я, і ​​одна з найважливіших його складових - здорова, гарна посмішка.

Стоматологічний кабінет '7 зірок "має все необхідне для збереження здоров'я вашої порожнини рота.

Так, в клініці є система "Vector", яка змінила принципи пародонтологічного лікування. Відмінною особливістю системи "Vector" є те, що завдяки непрямому зв'язуванню ультразвукової енергіі стало можливим м'якше видалення бактеріальної біоплівки і зубних відкладень. При цьому не відбувається пошкодження твердих тканин і не травмуються м'які тканини. Завдяки суспензії, що містить мікрочастинки, значно підвищується ефективність очищення кореня. Енергія інструменту м'яко подаєтся в пародонтальні кишені через гідрооболонку. Пародонтальні кишені інтенсивно обробляються і промиваються. Під час цього процесу частинки суспензії, що застосовується, працюють, як зубна паста, видаляючи м'які і тверді зубні відкладення навіть із найскладніших ділянок.

Результатом цього є гладкі чисті поверхні коренів і значне (до 90%) зниження кількості бактерій, що призводить до швидкого і успішного лікування.

Немає бактерій - немає запалення. Запалення тканин навколо імплантанта є однією з основних проблем імплантології. Система "Vector" найкращим чином підходить для видалення нальоту, бактерій і біоплівки з поверхні імплантів, не пошкоджуючи в процесі обробки чутливі матеріали та супраконструкції.Завдяки системі "Vector" ваш імплантат буде вам служити досить довго.

Багато років в боротьбі з бактеріальною плівкою порожнини рота провідну роль відводили антибіотикам. Передбачалося, що вони нейтралізують значну частину патогенних. Однак реальна практика не підтверджує теоретичні очікування: добре структурована біоплівка практично повністю інактивує антибіотики. На практиці вплив антибіотиків виявився неефективним і непередбачуваним. І тільки комбінація антибіотиків з механічним видаленням нальоту апаратом "Vector" дозволяє отримати очікуваний результат лікування.

Бактеріальні плівки не можуть бути видалені з порожнини рота в повному обсязі і назавжди. Головна мета механічного видалення нальоту - використовуючи апарат "Vector", змінити його мікробіологічний склад, зменшити кількість бактерій більш, ніж на 90%. А це є найважливішим фактором збереження здоров'я порожнини рота і всього організму в цілому.

Високопрофесійні фахівці стоматології "7 зірок" завжди готові до співпраці для досягнення найкращих результатів.

Стоматологія "7 зірок". Черкаси © 2018