На Землі немає жодного місця, не заселеного бактеріями. Це також стосується слизових оболонок і шкіри людини. У роті місцем існування бактерій є поверхня слизових оболонок, твердих тканин зубів і зубоясневого з'єднання.

Чищення зубів складається з ряду простих елементів, зручних для запам'ятовування і відтворення. Існує багато різних методів чищення зубів, що різняться між собою характером рухів, їх послідовністю, порядком очищення зубних поверхонь та ін.

Відбілювання зубів - це зміна кольору зубів за допомогою препаратів, які містять в своєму складі будь-які хімічні агенти. Відбілювання зубів необхідно розрізняти від професійної гігієнічної чистки.

Профілактика стоматологічних захворювань - це попередження виникнення і розвитку захворювань порожнини рота. Профілактика призводить до зниження інтенсивності карієсу зубів і хвороб пародонту, зменшення випадків втрати зубів у молодому віці.      

Жувальна гумка випускається харчовою промисловістю як засіб для очищення і освіження порожнини рота, а також для стимуляції слиновиділення. До складу жувальних гумок входять пружні речовини, зазвичай рослинного походження, ароматичні та смакові добавки.

Стоматологія "7 зірок". Черкаси © 2018