Лікування зубів

Лікування зубів для багатьох з нас є великою проблемою. Відвідування стоматолога у багатьох людей асоціюється чи не з добровільним відвідуванням інквізитора.

Виною тому є низька якість обслуговування старої вітчизняної стоматології, «страшні розповіді» про власний досвід лікування зубів друзів і родичів.

Зараз ситуація докорінно змінилася. Лікування зубів стало набагато приємнішою процедурою, ніж раніше.

Тепер похід до стоматолога не асоціюється з пекельними муками. Медична наука довела до досконалості методи знеболення, а стоматологічна техніка стала швидкою і точною, що дає можливість досягати відмінних результатів за одне-два відвідування стоматолога. Розвиток технологій так званих зубозберігаючих операцій призвів до того, що зараз видаляють зуб лише в крайньому випадку. У всіх інших ситуаціях сучасні методики дозволяють відтворити оптимальні форми, розміри і контури будь-якого зуба. Навіть така складна маніпуляція, як лікування зубних кореневих каналів, може бути легко виконана з використанням сучасних матеріалів та інструментів.

Тому відкладати відвідування стоматолога для лікування зубів немає сенсу, незначні зміни можуть бути скоректовані за одне відвідування. Але навіть якщо Ви вважаєте, що Ваш випадок найскладніший і запущений, то найсучасніші методи лікування зубів і висока кваліфікація фахівців нашої клініки допоможуть вирішити цю проблему. Ми розповімо Вам про хвороби зубів, такі як карієс, пульпіт, періодонтит, дефекти емалі та їх ускладнення. Ви дізнаєтеся про сучасні матеріали для зубних пломб, діагностику хвороб зубів і нові методи знеболювання в стоматології, що дозволяють легко і безболісно проводити найскладніші процедури. 

Лікування без зубного болю.


Сучасна стоматологія не визнає старого принципу «треба трохи потерпіти» - пацієнт не повинен відчувати не тільки зубного болю, а й просто неприємних відчуттів при лікуванні і протезуванні зубів. Зараз використовуються різні види знеболювання, які дозволяють лікарю здійснювати необхідні лікувальні дії, не завдаючи пацієнтові неприємних відчуттів. При кожній конкретній стоматологічній маніпуляції використовується найкращий метод знеболювання.

Аплікаційна анестезія.
Найбільш часто для аплікаційної анестезії використовується аерозоль лідокаїну. Це поверхневе знеболювання. Воно застосовується при знятті зубних відкладень, видаленні рухомих зубів, розтині невеликих пародонтальних абсцесів, а також перед проведенням більш глибокого виду анестезії, щоб зняти неприємні відчуття від уколу.

Інфільтраційна анестезія.
Це найпоширеніший вид знеболювання в стоматології, всім знайомий «укол». Інфільтраційну анестезію виконують ін'єкцією препарату під слизову оболонку, окістя або внутрішньокістково. Препарат-анестетик добре проникає в тканини і через 3-5 хвилин настає знеболювання. Цей вид знеболювання застосовується при різних стоматологічних операціях - при лікуванні зубів і зубних каналів, операціях на пульпі зуба. Глибина і тривалість знеболювання достатні для будь-якого стоматологічного втручання протягом не менше 60 хвилин.

Провідникова анестезія.
При цьому виді знеболювання препарат підводять до волокна трійчастого нерва, здійснюючи блокаду однієї з його гілок. При цьому знеболюючий ефект спостерігається в певній галузі, яку ця гілка іннервує. Провідникова анестезія застосовується при оперативних втручаннях в області великих корінних зубів, при операціях на яснах і великих за обсягом втручань.

Стовбурова (регіонарна) анестезія.
Стовбурова анестезія проводиться біля основи черепа для блокади гілок трійчастого нерва. Цей вид анестезії використовується в стаціонарі при оперативних втручаннях при важкому больовому синдромі, невралгії, травмах.

Необхідно особливо відзначити, що при проведенні знеболювання лікар обов'язково повинен запитати пацієнта про наявність будь-яких інших захворювань - гіпертонічної хвороби, захворюваннях серця і судин, цукрового діабету, алергії. Тільки після цього лікар повинен вибрати необхідну тактику проведення знеболювання, безпечну і зручну для пацієнта.

Стоматологія "7 зірок". Черкаси © 2018